Відгуки про компанію MEDOR
- Владислав Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже дякуємо Вам за відгук!
- Коментар продавця
- Сергей Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже дякуємо Вам за відгук!
- Коментар продавця
- Дмитро С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже дякуємо Вам за відгук!
- Коментар продавця
- Дмитрий К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже дякуємо Вам за відгук!
- Коментар продавця
- Екатерина С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже дякуємо Вам за відгук!
- Коментар продавця
- Олег Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже дякуємо Вам за відгук!
- Коментар продавця
- Іван П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ок!
- Коментар продавця
Дуже дякуємо Вам за відгук!
- Коментар продавця
- Сергий Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже дякуємо Вам за відгук!
- Коментар продавця
- Віктор Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмова відправки накладним платежем
- Коментар продавця
Саме так - я відмовився вам - саме вам - відправляти замовлення наложеним платежем. Репутація найдорожчий актив сучасного світу - ви робите замовлення і не забираєте їх. Продавці, які вам повірили і відправили замовлення наложеним платежем і які ви потім не забрали втрачали через це кошти, бо хтось же має сплачувати за повернення замовлень. Через це ваш рейтинг як покупця понижується і продавці не бажають ризикувати і відправляти вам замовлення накладеним патежем. Більше того, через низький рейтинг, ваш відгук не буде впливати на рейтинг нашого магазина. На відміну від вас нам дуже важливий наш рейтинг і ми ніколи не обманюємо людей. Ми кожень день відправляємо замовлення наложеним платежем - це не є проблемою і в 99% випадків наші товари забирають і люди залишаються задоволені ними. А ви можете і надалі вважати, що всі навколо погані. Якщо ви вже так боїтесь оплачувати замовлення наперед то раджу скористатись пром-оплатою це безпечно і для вас і для продавця бо гарантом виступає Маркетплейс Prom.
- Віктор
Та мені грубо начхати як на ваш рейтинг так і на пром оплату Мене вже 3рази обдурили з пром оплатою і завдатком То я більше собі сказав ніяких оплат на перед ні копійки Бо це як в магазині ти спочатку дивешся товар а тільки потім оплачуеш або якщо не подобаеться то не купуеш А то що ви там типу щось втрачаете то не смішіть мене Простий приклад Замовив на промі саблеву пилу на АКБ в зарактеристих пише що вона на 36 вольт і акб емністью 3000маг а в ітозі на пошті виявилося що там 21Вольт і акб на 1500 маг. Тоді питання то навіщо мені це гівно яке не відповідае тому що я замовляв Тобто мене хотіли надурити Тому я зпочатку дивлюся а потім якщо підходить оплачую і це тільки один приклад з 20 А я ще можу привести їх дуже багато
- Коментар продавця
- олег а.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже дякуємо Вам за відгук!
- Коментар продавця
