Відгуки про компанію MEDOR
- Шевченко О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день.
Замовлення було оформлене на юридичну особу з пакетом документів. Рахунок був виставлений, оплачений, товар разом із документами — відправлений з нашого боку в повному обсязі та без затримок.
Після отримання товару покупець повернув підписану видаткову накладну Укрпоштою за рахунок отримувача, не погодивши це з нами. Ми не забирали відправлення, оскільки повернення документів за рахунок продавця не є обов’язком магазину та зазвичай оплачується стороною, яка їх відправляє. Тим більше документи вже були вкладені нами в посилку без додаткових оплат та окремих відправлень.
Під час телефонної розмови покупець прямо заявив, що негативний відгук залишений саме через небажання оплачувати нами пересилання документів. Також прозвучали емоційні заяви про “чорний список”, хоча товар, документи та обслуговування були надані в повному обсязі.
Вважаємо подібний відгук необ’єктивним, оскільки він не стосується якості товару чи виконання замовлення, а базується виключно на небажанні покупця оплачувати власні організаційні витрати.
- Коментар продавця
- Сергій Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже дякуємо Вам за відгук!
- Коментар продавця
- Наталья Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер на вышем уровне . качественый товар . быстрая доставка.
- Коментар продавця
Дуже дякуємо Вам за відгук!
- Коментар продавця
- Татьяна С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже дякуємо Вам за відгук!
- Коментар продавця
- Олександр Б.
- Коментар продавця
Дуже дякуємо Вам за відгук!
- Коментар продавця
- Василь Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже дякуємо Вам за відгук!
- Коментар продавця
- Олег Ш.
Швидко відповіли, та прислали, якість відповідає дійсності!
Дякую!- Коментар продавця
Дуже дякуємо Вам за відгук!
- Коментар продавця
- Максим Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже дякуємо Вам за відгук!
- Коментар продавця
- Громко В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Класний тестер,досить точно показує.Тепер накінець повикидаю всі гальм.рідини,назбиралось від різних ремонтів.Дійсно все з водою,нічого доброго,хіба завіси мастити.Продавця ракомендую,все нормально.
- Коментар продавця
Дуже дякуємо Вам за відгук!
- Коментар продавця
- Ольга П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже дякуємо Вам за відгук!
- Коментар продавця
