
Центрошукач Allsome-03 мм (аналог ЦІ-3) (0-3 мм/0,01 мм)
4 230 ₴
- Немає в наявності
- +380 (67) 353-53-43Доп.номер-при відсутності звʼязку
- +380 (50) 651-94-38Viber, Telegram
Центрошукачі індикаторні Allsome 0-3 мм призначені для використання переважно на фрезерних, свердлильно-фрезерних і рослинних верстатах.
Центрошукач Allsome 0-3 мм використовується під час встановлення заготівок, пристосувань, технологічного обладнання на верстат для позиціювання їх відносно шпинделя обладнання з необхідною точністю. Точність позиціювання відцентрувальника визначається ціною поділу (0,01 мм), використовуваного індикатора годинникового типу.
Центрошукач ЦІ необхідний для визначення центрів навколишніх і осі паралельних поверхонь під час роботи на універсальних верстатах.
У комплекті з відцентрувальником постачається 7 різновидів змінних наконечників.
Технічні характеристики:
- Діапазон вимірювання: 0-3 мм
- Дискретність відліку: 0.01 мм
Комплектація
- Центрошукач Allsome-03 (аналог ЦИ-3)
- Технічний паспорт і інструкція від виробника
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вага | 0.5 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Відрахунковий пристрій | Стрелочне |
| Мінімальний діапазон | 0 мм |
| Максимальний діапазон | 3 мм |
| Ціна поділки | 0.01 мм |
| Похибка, +/- | 0.01 % |
- Ціна: 4 230 ₴



