
Роз'єм USB 3.1 Type-C мама (female) 2 Pin з дротами
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
+380 (63) 983-75-84
Основний для дзвінків- +380 (67) 353-53-43Доп.номер-при відсутності звʼязку
- +380 (50) 651-94-38Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виготовлений із високоякісних матеріалів, він має високу міцність і стабільність, забезпечуючи тривале стабільне використання.
Крім фіксованого інтерфейсу TYPE-C, він також має різні функції, як-от підтримка передавання даних і заряджання, що дає змогу задовольнити різні потреби у використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TZT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Основні атрибути | |
| Тип | Роз'єм |
| Довжина: | 20 мм |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 19 мм |
| Вага | 1 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴

