
Плата LED-індикатор заряду/розряду 2S 8.4V Li-ion/Li-pol акумуляторів
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- +380 (93) 875-13-26Доп.номер-при відсутності звʼязку
- +380 (50) 651-94-38Viber, Telegram
LED-плаття індикатор заряду/розряджання Li-ion/Li-pol акумуляторів, для складок 2S 8.4V.
Що таке LED-плаття індикатор заряду/розряджання Li-ion/Li-pol акумуляторів, для складок 2S 8.4V і де вона використовується?
Ця плата є індикатором, який зображає рівень заряду/розряду акумуляторів у складках 2S 8.4V. Загалом використовується для перепакування старих нікель-кадмієвих Ni-Cd акумуляторів шурупокрутів та іншого електроінструменту на літій-іонні Li-ion.
Плата має зручну led-індикацію, яка спрацьовує за короткого натискання та зображається впродовж 3 секунд. Має 5 рівнів поділу, перший горить червоним і інформує, що акумулятор розряджений, заряд становить 0%, що поселяють відповідно, 25%/50%/75%/100% заряду.
Технічна характеристика
- Тип акумуляторів: Li-ion/Li-pol
- Кількість акумуляторів: 2
- Напруга: 8.4V
- Розмір: 40х15х2.5 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TZT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Модуль |
| Тип модуля | Відображення графічної інформації |
| Стан | Новий |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 3 мм |
- Ціна: 60 ₴





