
Штекер USB тип A (мама) під шнур
10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: Z06
+380 (63) 983-75-84
Основний для дзвінків- +380 (67) 353-53-43Доп.номер-при відсутності звʼязку
- +380 (50) 651-94-38Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розбірний штекер USB тип A (мама) під шнур
Конструкція роз'єму USB розрахована на багаторазове з'єднання й роз'єднання. Тому якісні матеріали та складка мають особливе значення для довговічності роз'єму.
Комплектація: штекер USB тип A (мама) під шнур - 1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TZT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Роз'єм |
| Стан | Новий |
| Довжина | 32.7 мм |
| Ширина | 16.8 мм |
| Висота | 10.1 мм |
| Вага | 3.95 г |
| Матеріал | ABS |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 ₴

