
Ваги лабораторні JOANLAB FA2003S (200/0,001 Г)
8 685 ₴
- Немає в наявності
- Код: РС-0003115
+380 (63) 983-75-84
Основний для дзвінків- +380 (67) 353-53-43Доп.номер-при відсутності звʼязку
- +380 (50) 651-94-38Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
</p>
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JoanLab |
| Країна виробник | Китай |
| Найбільша межа зважування | 200 г |
| Дискретність | 0.001 г |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220 В |
Ваги лабораторні FA2003S призначені для статичного вимірювання маси різних речовин і матеріалів у медичних установах, у науково-виробничих лабораторіях різних галузей науки та промисловості, на виробничих підприємствах.
Загальні характеристики:
- Дисплей: рідкокристалічний із підсвіткою;
- Одиниці виміру: грами (g), карата (ct), унції (oz);
- Режим підрахунку штук однотипних зразків;
- Зовнішнє калібрування;
- Інтервал температур: +10..+35 ° С;
- Живлення від мережі 220 В.
Технічні характеристики:
| Модель | FA2003S | FA2003S | font-size:14px">FA2003S |
| Максимальна межа зважування, г | 200 | 300 | 500 |
| Дискретність, г | 0,001 | ||
| Діаметр платформи, мм | 90 | ||
| Габаритні розміри, мм | 200*265*140 | ||
Комплектація вага FA2003S, вітрозахисний щит, гіря калібрувальна, блок живлення, інструкція з експлуатації англійською.
Гарантія: 6 місяців. Не поширюється на прилади, що мають механічні пошкодження, неповну комплектацію (дивитися вище — Комплектація)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Точність вимірювання | 0.1 г |
| Максимальна вага | 0.5 кг |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 685 ₴
