
TZT XY5008 понижувальний перетворювач СС і CV (IN: 6.0-55.0V; Out:0-50V) 8A/400Вт
1 381 ₴
- Готово до відправки
+380 (63) 983-75-84
Основний для дзвінків- +380 (67) 353-53-43Доп.номер-при відсутності звʼязку
- +380 (50) 651-94-38Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
XY5008 DC-DC понижувальний перетворювач CC CV 0-50V 8A.
Апаратний захист: захист від зворотного під'єднання на вході, захист від короткого замикання на виході, захист від короткого замикання. Програмний захист: захист від перенапруги, захист від перевантаження струмом, захист від перенапруги, захист від перегрівання.
Характеристики:
- Вхідна напруга: 6-55В
- Вихідна напруга: 0-50В Вихідний струм: 0-8.1А
- Вихідна потужність: 400Вт
- Дискретність встановлення напруги: 0.01В
- Дискретність встановлення струму: 0.001А
- Точність встановлення напруги: +/- 0.4% +1 знак
- Точність встановлення струму: +/-0.5% +3 знака
Комплектація:
- Перетворювач
- Пульт дистанційного керування.
Основне застосування — перетворювальний модуль ЛБП (лабораторного блока живлення) або зарядного пристрою для акумуляторів. В обох випадках необхідне зовнішнє джерело постійного струму.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TZT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Контролер |
| Тип модуля | Відображення графічної інформації |
| Стан | Новий |
| Довжина | 78.8 мм |
| Ширина | 42.8 мм |
| Висота | 41.6 мм |
| Вага | 148.5 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 381 ₴




