
Зарядний пристрій Lyk-881 із 6 Usb портами, 65 W
150 ₴
- Немає в наявності
- Код: L27
- +380 (67) 353-53-43Доп.номер-при відсутності звʼязку
- +380 (50) 651-94-38Viber, Telegram
Зарядний пристрій Lyk-881 із 6 Usb портами дасть змогу вам одночасно заряджати до 6 не дуже потужних пристроїв. Якщо під'єднати одночасно 6 телефонів, вона буде їх заряджати, але не дуже швидко. На один порт може видавати до 3 А і 5 V (заявлено 3,5 А, але вже за сили струму вище 3 А відбувається падіння напруги). Під час під'єднання 6 портів сила струму буде ділитися на них, позаяк усі порти приєднані паралельно.
Я чесно пишу характеристики цього пристрою, щоб у клієнта не було завищених очікувань. Водночас ціна товару невелика та цей блок буде корисним, якщо потрібно зарядити одночасно багато пристроїв — певна річ, швидкість заряджання водночас буде невисокою.
Швидке заряджання цей блок не підтримує.
Комплектація: зарядний пристрій Lyk-881 із 6 Usb портами, 65 W - 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Вихідна потужність | 48 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 5 і більше |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Ні |
- Ціна: 150 ₴
