
USB-ліхтарик світлодіодний 3 LED
40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: F30
+380 (63) 983-75-84
Основний для дзвінків- +380 (67) 353-53-43Доп.номер-при відсутності звʼязку
- +380 (50) 651-94-38Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Мініліхтарик USB на 3 LED у формі класичної флешкарти пам'яті.
Особливості:
- Сумісний з усіма стандартами USB, компактний, яскраво світить, дуже зручний для поїздок, енергоекономний
- Потужність лампи становить 4 Вт, що практично не позначається на споживанні енергії
- Світловий потік дає змогу освітити кімнату, працювати в гаражі, у темряві отримати повноцінне освітлення
- Працює від будь-якого штатного USB роз'єму комп'ютера, ноутбука, Power Bank, зарядного пристрою тощо.
- Блок підсвітки складається з 3 світлодіодів 5730
Характеристики:
- Кількість світлодіодів: 3 шт
- Колір світіння: холодний
- Розміри: 53 мм x 18 мм x 9 мм
- Споживаний струм: 300 мА
- Потужність: 4 Вт
- Напруга: 5 В
- Вага: 7 г
Комплектація: USB-ліхтарик світлодіодний на 3 LED — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний |
| Тип заряду | USB |
| Час роботи | 1000 годин |
| Вага | 7 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 53 мм |
| Колірна температура | 6500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴

